dimecres, 17 de maig de 2017

VI RAID INTERCICLES TERRASSA

El passat divendres 12 de maig els alumnes de CAFEMN van participar en el VI Raid Intercicles organitzat per l'Escola Joaquima Vedruna de Terrassa. Un total de 170 participants repartits en 4 categories (masculina, femenina, mixta i professors) van ser els protagonistes de l'esdeveniment. La competició constava de 7 proves. La primera era un recorregut marcat de 7 km en BTT que et portava a escollir entre dues proves, Tir amb arc i Quilòmetre vertical. Seguidament s'havia de completar una orientació amb BTT mitjançant un mapa de la zona. Al final d'aquest tram podies tornar a escollir entre Slackline i Orientació a peu. Finalment tots els participants acabaven fent un petit circuit d'habilitat amb cavall.
Pel que fa a la classificació hem de destacar l'equip format per la María Sánchez i el Miquel Puell que van pujar al podi en la segona posició en la categoria mixta. Tres dels nostres equips masculins van situar-se entre les deu primeres posicions i finalment esmentar l'equip de professors (Neus Parcerisas i Xavi Massana) que van tornar a guanyar en la seva categoria.
L'any vinent el Raid es trasllada a la ciutat de les Franqueses del Vallès, organitzat pels alumnes i professors de l'Institut Lauro.
Nosaltres no hi faltarem!

A continuació teniu les classificacions completes del Raid:

MASCULÍ  (54)  720:00 min  26 C  145 Pts   

 1   INS BLANXA YEDIS                     VALLS, GENADI             145      145  2:20:44  
 2   LAURO LAURO 6                        ABEL, NAVARRO             145      145  2:41:00  
 3   ICCIC ICCIC2                         POL, AISA                 145      145  2:42:19  
 4   ICCIC ICCIC 1                        SERGI, BARRIO             145      145  2:42:22  
 5   JOVIAT JOVIAT 4                      MARC, ALVAREZ             145      145  2:43:31  
 6   ILLA DE RO SENSE NOM                 SOUFIANE, BELKIR          145      145  2:45:46  
 7   LAURO LAURO 1                        ADRIÀ, RIVERA             145      145  2:51:47  
 8   ICCIC ICCIC3                         ELOI, ROIG                145      145  2:52:59  
 9   JOVIAT JOVIAT 1                      ADRIÀ, ROSSINYOL          145      145  2:54:28  
 10  JOVIAT JOVIAT 3                      CARLOS, FERRERA           145      145  2:54:43  
 11  INS L'ALT L'ALT BERGUEDÀ 2           XAVIER, LILLO             145      145  3:05:16  
 12  INS L'ALT ESPUNYOLA TEAM             ANDREU, GONZÀLEZ          145      145  3:09:14  
 13  INS L'ALT SPEED TEAM                 DIEGO, HUALPA             145      145  3:10:49  
 14  JOVIAT JOVIAT 12                     ROGER, MARTINEZ           145      145  3:10:55  
 15  ILLA DE RO MONDRAKERS                NIL, VICO                 145      145  3:12:30  
 16  ILLA DE RO TELETUBIS                 BIEL, BARRANCO            145      145  3:16:04  
 17  INS L'ALT SELECCIÓ CATALANA ESPORTIV POL, JÒDAR                145      145  3:23:29  
 18  INS BLANXA LLOBREGAT PRO TEAM        ROIG, JULIÀ               145      145  3:29:37  
 19  ILLA DE RO GORILAS                   MARC, SARGATAL            145      145  3:30:54  
 20  INS BLANXA MICOMATS                  TORRES, NIL               145      145  3:31:59  
 21  LAURO LAURO 2                        ÁLEX, FERRÉ               145      145  3:36:08  
 22  INS L'ALT L'ALT BERGUEDÀ 1           ANIOL, SANTACREU          145      145  3:36:11  
 23  INS L'ALT THC                        ÒSCAR, DAVINS             145      145  3:47:07  
 24  IGUALADA Academia Igualada 3         QUIM, RIBA                140      140  2:53:07  
 25  INS D'ARAN VALL D'ARAN 2             JAVI, PASCUAL             140      140  3:04:34  
 26  INS D'ARAN VALL D'ARAN 3             MARC, PEREZ               140      140  3:04:37  
 27  ILLA DE RO PIRATILLA SQUAD           FACUNDO, LEIVA            140      140  3:16:36  
 28  VICENÇ PLA V. PLANTADA 6             JOEL, GALLEGO             140      140  3:58:17  
 29  ILLA DE RO PENJATS                   ERIC, ESPARCH             140      140  4:03:55  
 30  INS D'ARAN VALL D'ARAN 4             FLORIN, COSMIN            140      140  4:24:47  
 31  INS L'ALT GIRO TEAM                  ELOI, CARMONA             135      135  3:17:53  
 32  JOVIAT JOVIAT 6                      GUILLEM, TUTUSAUS         135      135  4:07:32  
 33  INS BLANXA LOS POLLOS                CRUZ, RAÚL                135      135  4:09:28  
 34  JOVIAT JOVIAT 7                      ADRIÀ, BOCANEGRA          130      130  3:51:04  
 35  JOVIAT JOVIAT 11                     MARC, BUSQUETS            130      130  3:54:13  
 36  JOVIAT JOVIAT 2                      ALEIX, COSTA              130      130  4:01:03  
 37  INS L'ALT L'ALT BERGUEDÀ 6           DAVID, ARTIGAS            125      125  3:32:14  
 38  IGUALADA Academia Igualada 18        MAXI, CABALLERO           125      125  4:10:02  
 39  LAURO LAURO 5                        SERGIO, MORENO            120      120  3:14:51  
 40  VICENÇ PLA V. PLANTADA 2             ARÁN, AMARO               120      120  3:35:48  
 41  IGUALADA Academia Igualada 2         GERARD, RAMALLO           115      115  2:57:11  
 42  JOVIAT JOVIAT 8                      JAVI, PÉREZ               115      115  4:25:51  
 43  IGUALADA Academia Igualada 19        ALEX, JUAN                110      110  3:53:17  
 44  INS BLANXA PANTÁSTICOS               MORENO, ALBERT            105      105  2:35:20  
 45  IGUALADA Academia Igualada 17        ROGER, CARDENAS           105      105  3:53:25  
 46  INS D'ARAN VALL D'ARAN 7             ERIC, GUIBAS               90      90   4:33:22  
 47  INS D'ARAN VALL D'ARAN 5             VICENS, FRANCH             75      75   3:26:22  
 48  IGUALADA Academia Igualada 20        ISMA, MUÑOZ                35      35   3:28:31  
 49  IGUALADA Academia Igualada 10        XAVI, BAYONA               30      30   3:40:09  
 50  MOLLERUSSA MOLLERUSSA 4              ORIOL, MIRO                20      20   2:26:14  
 51  IGUALADA Academia Igualada 16        ABRAHAM, SAYAS             20      20   3:27:46  
 52  IGUALADA Academia Igualada 9         POL, CHAFER                20      20   3:36:14  
 53  IGUALADA Academia Igualada 6         ERIC, MERCHAN              20      20   3:41:35  
 54  MOLLERUSSA MOLLERUSSA 5              MARTIN, TODOROV            15      15   2:23:49  



FEMENÍ  (9)    720:00 min  26 C  145 Pts   

 1   LAURO LAURO 3                        JUDIT, ZAMORANO           145      145  3:27:43  
 2   IGUALADA Academia Igualada 7         ANNA, BERNADÍ             145      145  3:36:30  
 3   INS L'ALT LES IEP!                   ARIADNA, SERRA            135      135  3:39:16  
 4   INS L'ALT L'ALT BERGUEDÀ 5           QUERALT, RUBIO            135      135  3:52:44  
 5   LAURO LAURO 4                        NOELIA, MARTÍN            125      125  3:37:45  
 6   INS L'ALT HAKUNA-MATATA              LAURA, CIÓ                110      110  4:29:08  
 7   IGUALADA Academia Igualada 12        RAQUEL, ARRUEBO            30      30   3:41:40  
 8   MOLLERUSSA MOLLERUSSA 3              CARLA, ARENAS              20      20   2:17:20  
 9   IGUALADA Academia Igualada 15        TINA, RIZZO                15      15   3:43:43  



MIXTE  (8)     720:00 min  26 C  145 Pts   

 1   INS BLANXA TEAM                      MORO, ANGELA              145      145  3:23:44  
 2   JOVIAT JOVIAT 9                      MIQUEL, PUELL             140      140  4:21:53  
 3   INS BLANXA AIRFORCE                  LARROSA, XAVI             135      135  3:57:29  
 4   INS BLANXA LOS ANONIMOS              BARCELÓ, DAVID            130      130  3:39:29  
 5   MOLLERUSSA MOLLERUSSA 2              BIEL, PORTA               125      125  3:08:42  
 6   LAURO LAURO 7                        LAIA, BLASCO              125      125  3:34:33  
 7   IGUALADA Academia Igualada 11        GERARD, MALLOFRE          115      115  2:55:51  
 8   INS D'ARAN VALL D'ARAN 6             ALVARO, BARREALES         110      110  4:07:53  



PROFESSORS  (1 720:00 min  26 C  145 Pts   

 1   JOVIAT JOVIAT PROFES 1               NEUS, PARCERISAS          145      145  2:05:38  
 2   ILLA DE RO ILLA DE RODES 1           TONI, MUNÉ                145      145  2:16:00  
 3   MOLLERUSSA MOLLERUSSA 1              JAUME, DUAIGÜES           145      145  2:37:32  
 4   LAURO LAURO 8                        JORDI, PLANA              145      145  2:46:26  
 5   JOVIAT JOVIAT PROFES 2               FERRAN, BADIA             145      145  2:56:12  
 6   INS L'ALT L'ALT BERGUEDÀ 7           ANDREU, FERRER            145      145  3:20:44  
 7   INS L'ALT L'ALT BERGUEDÀ 8           SÍLVIA, ALTARRIBA         145      145  3:24:30  
 8   INS D'ARAN VALL D'ARAN 1             MARC, VILLACAMPA          145      145  3:48:21  
 9   ILLA DE RO ILLA DE RODES 2           XAVI, VILELLA             140      140  3:04:56  
 10  VICENÇ PLA V. PLANTADA 1             CRISTINA, GARRIGA         140      140  3:56:09  
 11  IGUALADA ACADEMIA IGUALADA 1         XAVI, MORENO              130      130  3:49:27  
 12  LAURO AVISLAURO                      EDUARD, BARCELÓ            65      65   2:22:51  
 13  MOLLERUSSA MOLLERUSSA 6              TONI, CAMI                140      0             




dissabte, 8 d’abril de 2017

CURSA MUNTANYA COLLBAIX 2017

CURSA MUNTANYA JOVIAT 2017
COLLBAIX, Divendres 7 d'Abril de 2017
POSICIÓ DORSAL NOM COGNOMS TEMPS ENTITAT
1 1000001613  Pau   Nacenta Merinas 0:37:21 SAFE 1M
2 1000001999  Llorenç  Carrasco Sala 0:38:56 SAFE 1M
3 1000001927  Pau   Simon García 0:42:09 CAFEMN
3 1000001911  Carlos   Ferrera Esteban 0:42:09 CAFEMN
5   Isaac Burgos Closa 0:42:20 PROFE
6 1000001997  Carles   Bajona Santamaria 0:44:23 SAFE 1M
7 1000001954  Xavier   Querol Bassols 0:44:39 BTL1T
8 1000001912  Armand   García Jiménez 0:44:52 CAFEMN
9 1000001924  Adrià  Rossinyol Armengou 0:44:55 CAFEMN
10 1000001918  Jordi   Morros Cano 0:45:41 CAFEMN
11 1000001652 Adrià Arquimbau 0:46:06 SAFE 2M
12 1000001932  Quim   Verdaguer Costa 0:46:29 CAFEMN
13 1000001676  Aleix   Orgaz Serrano 0:46:54 SAFE 2M
13 1000001673  Jaume   Moratonas Zomeño 0:46:54 SAFE 2M
15 1000001962  Aleix   Ferrer Vilaplana 0:47:00 BTL1S
16 1000001645  Berhanu   Solsona Manubens 0:47:02 SAFE 1T
17 1000001928  Guillem   Tutusaus Garcia 0:47:32 CAFEMN
18 1000001643  Arnau   Pey Puig 0:47:36 SAFE 1T
19 1000001915  Roger   Martínez Jiménez 0:47:48 CAFEMN
20 1000001922  Miquel   Puell Rosell 0:47:52 CAFEMN
21 1000001658  Joan Antoni   Castillo De la Horra 0:47:55 SAFE 2M
22 1000001983  Oriol   Batalla Grau 0:48:35 BTL1E
23 1000001903  Arnau   Arnaiz Ferrer 0:50:18 CAFEMN
24 1000001947  Armand   Balasch Montaña 0:50:23 BTL1T
25 1000001680  Joel   Schultz Perramon 0:50:57 SAFE 2M
26 1000001641  Narcis   Pana Constatin 0:52:08 SAFE 1T
27 1000001919  Marc   Olucha Tarrés 0:52:21 CAFEMN
28 1000001910  Aleix    Costa Peret 0:52:24 CAFEMN
29 1000001653  Arnau  Borderías Cantarell 0:52:46 SAFE 2M
30 1000001634  Adrià  Garcia Sosa 0:53:04 SAFE 1T
31 1000001996  Marc  Àvila Àlvarez 0:53:07 SAFE 1M
32 1000001615  Daniel   Palomares Lozano 0:53:10 SAFE 1M
33 1000001989  Gerard   Riera Camprubí 0:53:30 BTL1E
34 1000001672  Gerard   Martinez Curtichs 0:53:43 SAFE 2M
35 1000001984  Florian Alexandru   Dumitru  0:53:55 BTL1E
36 1000001906  Adrià  Bocanegra Moreno 0:54:12 CAFEMN
37 1000001930  Àlex   Vàzquez Moratalla 0:54:32 CAFEMN
38 1000001610 Èric Martínez Escot 0:55:01 SAFE 1M
39 1000001648  Xavier  Zorrilla Fíguls 0:55:33 SAFE 1T
40 1000001969  Marc   Salazar Badía 0:55:35 BTL1S
41 1000001948  David   Carrascosa Victori 0:55:38 BTL1T
42 1000001654  Oscar  Borrega Bermúdez 0:56:33 SAFE 2M
42 1000001682  Miguel  Solís Torres 0:56:33 SAFE 2M
42 1000001660  Pol  Cinca Rodríguez 0:56:33 SAFE 2M
45 1000001904  Marc   Benita Martin 0:56:46 CAFEMN
46 1000001630  Pol   Camps Mayor 0:58:03 SAFE 1T
47 1000001921  Javier   Pérez Murcia 0:58:04 CAFEMN
48 1000001914  Ivan   Maldonado Barroso 0:58:07 CAFEMN
49 1000001661  Judit   Codina Oliva 0:58:16 SAFE 2M
49 1000001651  Marta   Barrera Roca 0:58:16 SAFE 2M
49 1000001668  Ferran  Hernandez Tatjé 0:58:16 SAFE 2M
52 1000001665  Ariadna  Escolà Domènech 0:59:02 SAFE 2M
53 1000001644  Àlex  Sierra Jiménez 0:59:09 SAFE 1T
54 1000001640  Marcos  Nieto Fernández 0:59:20 SAFE 1T
55 1000001958  Joan  Casadesús Garriga 1:00:18 BTL1S
56 1000001960  Joan Josep   Cladera Lobo 1:00:25 BTL1S
57 1000001917  Genís   Moreno Soldevila 1:02:08 CAFEMN
58 1000001635  Irene  Gervilla Martínez 1:02:13 SAFE 1T
59 1000001678  Daniel   Sánchez Amat 1:02:16 SAFE 2M
60 1000001908  Marc   Busquets Domingo 1:02:20 CAFEMN
61 1000001674  Artur   Negro Vilardell 1:02:51 SAFE 2M
62 1000001675  Joxeba   Ocampo Berral 1:03:13 SAFE 2M
63 1000001953  Gerard  Pérez Cucurella 1:03:31 BTL1T
64 1000001982  Oriol   Badia Jubany 1:03:33 BTL1E
65 1000001663  Abril   Delgado Roman 1:03:43 SAFE 2M
65 1000001662  Lluís   Coma Company 1:03:43 SAFE 2M
67 1000001980  Anna  Abadal Candàliga 1:03:59 BTL1E
68 1000001683  Guillem   Viladrich Boix 1:04:21 SAFE 2M
69 1000001949  Roger   Clotet Ballonga 1:05:13 BTL1T
70 1000001907  Albert   Bravo Gonzàlez 1:07:20 CAFEMN
71 1000001905  Daniel   Blanes Muñoz 1:07:22 CAFEMN
72 1000001671  Jordi   Jounou Aloy 1:08:25 SAFE 2M
73 1000001990  Josep   Tarin Macarulla 1:08:28 BTL1E
74 1000001951  Gerard   Mesas Herranz 1:08:29 BTL1T
75 1000001950  Jordina   Gonzalez Santacreu 1:09:49 BTL1T
76 1000001965  Mar   Lobato Espejo 1:09:52 BTL1S
77 1000001621  Roger   Riera Oliva 1:12:57 SAFE 1M
78 1000001624  Aleix   Sirera Sola 1:13:09 SAFE 1M
79 1000001605  David   Lao Barea 1:13:13 SAFE 1M
80 1000001627  Adrià  Valero Calatayud 1:13:16 SAFE 1M
81 1000001616  Guillem   Pich Bru 1:13:18 SAFE 1M
82 1000001946  Esteve   Amargant Blanco 1:13:27 BTL1T
83 1000001968  Marc   Safont Colet 1:13:28 BTL1S
84 1000001978  Maria   Ripoll Llopart 1:14:06 BTL1H
85 1000001655  Sergi   Borrega Vega 1:15:48 SAFE 2M
86 1000001669  Mireia  Jiménez García 1:15:52 SAFE 2M
87 1000001677  Albert   Roca Serna 1:16:02 SAFE 2M
88 1000001631  Marc   Català  Bizarro 1:16:53 SAFE 1T
89 1000001632  Enric   Font Cristobal 1:16:57 SAFE 1T
90 1000001956  Eduard   Aregall GabarrĂłs 1:17:15 BTL1S
91 1000001940  Rita   Juncadella Santasusana 1:17:31 BTL 1C
92 1000001937  Gemma   Capellas Sanchez 1:17:33 BTL 1C
93 1000001988  Gemma   Puigbó Camps 1:17:34 BTL1E
94 1000001976  Alèxia  Jané Canyadó 1:17:41 BTL1H
95 1000001659  Jordi   Checa Ortega 1:19:24 SAFE 2M
96   Roger  Herms 1:19:24 SAFE 2M
97 1000001681  Pau   Soldevila RovirĂł 1:22:56 SAFE 2M
98 1000001679  Arnau   Santamaria Fernandez 1:22:56 SAFE 2M
99 1000001987  Monique Moreira   Ostbye  1:27:53 BTL1E
100 1000001955  Núria  Àlvarez VigatĂ  1:28:01 BTL1S
101 1000001963  Sandra   Guitart Galobart 1:28:05 BTL1S
102 1000001938  Paula   Castillo Planas 1:28:12 BTL 1C
103 1000001985  Gemma   Estrella Martínez 1:28:13 BTL1E
104 1000001970  Marta   SanllehĂ­ Carreño 1:28:14 BTL1S
105 1000001646  Maria  Torrallardona Sagués 1:28:16 SAFE 1T
106 1000001647  Aida  Torres Gómez 1:28:16 SAFE 1T
107 1000001611  David   Martínez Pi 1:28:59 SAFE 1M
108 1000001625  Arnau   Sirera Sola 1:29:01 SAFE 1M
109 1000001991  Maria   Vega Salido 1:31:38 BTL1E
110 1000001939  Inmaculada   GarcĂ­a Serrano 1:32:28 BTL 1C
111 1000001933  Helena   Albanell Torralba 1:32:31 BTL 1C
112 1000001944  Vinyet   Sojo Conde 1:33:27 BTL 1C
113 1000001941  Carla    Manonellas Bernadó 1:33:29 BTL 1C
114 1000001943  Alba   Pargaña Mayoral 1:33:35 BTL 1C
115 1000001993  Nuria   Vidal VilamĂş 1:33:38 BTL1E
116 1000001666  Arnau  Gegúndez Elias 1:33:42 SAFE 2M
117 1000001964  Laura   JimĂ©nez SolĂ  1:33:47 BTL1S
118 1000001967  Marta   Prat Molins 1:33:49 BTL1S
119 1000001913  Ramon   Junyent Arnaus RET CAFEMN
120 1000001945  Abril   Vicente Pont RET BTL 1C
121 1000001935  Helena   Berch Soldevila RET BTL 1C
122 1000001942  Angélica   Morte Arevalo RET BTL 1C
123 1000001986  Joana Maria   Galdeano GĂłmez RET BTL1E
124 1000001957  Paula   Barrios Garcia RET BTL1S
125       RET